WinMerge - en to sl translation catalogue (962 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
sl: LANG_SLOVENIAN, SUBLANG_SLOVENIAN

note: Codepage
en: 1252
sl: 1250

en: C&opy to Right
sl: Kopiraj na &desno

en: Cop&y to Left
sl: Kopiraj na &levo

en: &Select Line Difference
sl: &Izberi razlike vrstic

en: &Undo
sl: &Razveljavi

en: &Redo
sl: &Uveljavi

en: Cu&t
sl: Izrež&i

en: &Copy
sl: &Kopiraj

en: &Paste
sl: &Prilepi

en: &Goto...
sl: Pojdi &na...

en: Op&en
sl: &Odpri

en: with &Registered Application
sl: Z re&gistrirano aplikacijo

en: with &External Editor
sl: Z &zunanjim urejevalnikom

en: &with...
sl: &z...

en: &File
sl: &Datoteka

en: &New	Ctrl+N
sl: &Nova	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
sl: &Odpri...	Ctrl+O

en: Op&en Conflict File...
sl: Od&pri konfliktno datoteko...

en: Open Pro&ject...	Ctrl+J
sl: Odpri  pro&jekt...	Ctrl+J

en: Sa&ve Project...
sl: S&hrani projekt...

en: Recent Projects
sl: Nedavni projekti

en: E&xit
sl: I&zhod

en: &Edit
sl: &Uredi

en: &Options...
sl: &Možnosti...

en: &View
sl: &Pogled

en: Select &Font...
sl: Izberite &pisavo...

en: Use Default F&ont
sl: Uporabite privzeto pi&savo

en: &Toolbar
sl: &Orodna vrstica

en: &None
sl: &Niè

en: &Small
sl: &Male ikone

en: &Big
sl: &Velike ikone

en: &Status Bar
sl: &Statusna vrstica

en: Ta&b Bar
sl: Ta&bulatorska vrstica

en: &Language...
sl: &Jezik...

en: &Tools
sl: &Orodja

en: &Filters...
sl: &Filtri...

en: &Generate Patch...
sl: &Generiraj paket...

en: &Plugins
sl: &Razširitve

en: &Manual Unpacking
sl: &Roèno razpakiranje

en: &Automatic Unpacking
sl: &Samodejno razpakiranje

en: &Edit with Unpacker
sl: &Uredi v  arhiverju

en: &Reload plugins
sl: &Ponovno naloži razširitve

en: &Debug
sl: &Razhrošèevanje

en: &Load Config...
sl: &Naloži nastavitev...

en: &Reset Options
sl: &Ponastavi nastavitve

en: &Window
sl: &Okna

en: Cl&ose
sl: Z&apri

en: Clo&se All
sl: Zapri &vse

en: Change &Pane	F6
sl: Zamenjaj &panel	F6

en: Tile &Horizontally
sl: Vodoravna &okna

en: Tile &Vertically
sl: Navpièna &okna

en: &Cascade
sl: Kaskadna &okna

en: &Help
sl: &Pomoè

en: &WinMerge Help	F1
sl: &WinMerge pomoè	F1

en: R&elease Notes
sl: &Opomba o izdaji

en: &Translations
sl: &Prevodi...

en: C&onfiguration
sl: &Nastavitve

en: A&rchive Support disabled...
sl: &Podpora arhiviranju onemogoèena

en: &GNU General Public License
sl: &GNU Javna licenca

en: &About WinMerge...
sl: &O orodju WinMerge

en: L&eft Read-only
sl: L&evo samo za branje

en: Ri&ght Read-only
sl: De&sno samo za branje

en: File En&coding
sl: &Kodiranje datoteke

en: Select &All	Ctrl+A
sl: Oznaèi &vse	Ctrl+A

en: Show &Identical Items
sl: Prikaži &identiene predmete

en: Show &Different Items
sl: Prikaži &razliène predmete

en: Show L&eft Unique Items
sl: Prikaži l&eve unikatne predmete

en: Show Ri&ght Unique Items
sl: Prikaži d&esne unikatne predmete

en: Show S&kipped Items
sl: Prikaži &preskoeene predmete

en: S&how Binary Files
sl: Prikaži &binarne datoteke

en: Show Hidd&en Items
sl: Prikaži skri&te predmete

en: Compa&re Statistics
sl: Primerjaj &statistiko

en: Refre&sh	F5
sl: Osv&eži	F5

en: &Refresh Selected	Ctrl+F5
sl: &Osveži izbrano	Ctrl+F5

en: &Merge
sl: Z&druži

en: Co&mpare	Enter
sl: Pr&imerjaj	Enter

en: &Next Difference	Alt+Down
sl: &Naslednja razlika	Alt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
sl: &Predhodna razlika	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
sl: &Prva razlika	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
sl: &Trenutna razlika	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
sl: &Zadnja razlika	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
sl: Kopiraj &desno	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
sl: Kopiraj &levo	Alt+Left

en: &Delete	Del
sl: &Izbriši	Del

en: &Customize Columns...
sl: &Prilagodi stolpce...

en: Generate &Report...
sl: Izdelaj &poroèilo

en: &Save	Ctrl+S
sl: &Shrani	Ctrl+S

en: Save &Left
sl: Shrani &levo datoteko

en: &Save
sl: &Shrani

en: Save &As...
sl: Shrani &kot...

en: Save &Right
sl: Shrani &desno

en: &Print...
sl: &Natisni

en: Page Se&tup
sl: Nastavitev &strani

en: Print Previe&w
sl: &Predogled tiskanja

en: &Convert Line Endings to
sl: &Pretvori konec vrstice v

en: &Windows (CRLF)
sl: &Okna (CRLF)

en: &Merge Mode	F9
sl: Združevalni naèin	F9

en: &File Encoding...
sl: De&kodiranje datoteke...

en: &Undo	Ctrl+Z
sl: &Razveljavi	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
sl: &Uveljavi	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
sl: Od&reži	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
sl: &Kopiraj	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
sl: &Prilepi	Ctrl+V

en: Select Line &Difference	F4
sl: Izberite vrstilno &razliko	F4

en: F&ind...	Ctrl+F
sl: &Najdi...	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
sl: Zamen&jaj...	Ctrl+H

en: &Scripts
sl: &Skripte

en: < Empty >
sl: < Prazno >

en: Advanced
sl: Napredno

en: &Copy With Line Numbers	Ctrl+Shift+C
sl: &Kopiraj z številkami vrstic	Ctrl+Shift+C

en: &Bookmarks
sl: &Zaznamki

en: &Toggle Bookmark	Ctrl+F2
sl: Zamenjaj zaznamke	Ctrl+F2

en: &Next Bookmark	F2
sl: &Naslednji zaznamek	F2

en: &Previous bookmark	Shift+F2
sl: &Prejšnji zaznamek	Shift+F2

en: &Clear All Bookmarks
sl: &Zbriši vse zaznamke

en: &Go To...	Ctrl+G
sl: Pojdi &na...	Ctrl+G

en: &Zoom
sl: Po&veèaj

en: Zoom &In	Ctrl++
sl: Po&veèaj	Ctrl++

en: Zoom &Out	Ctrl+-
sl: Poman&jšaj	Ctrl+-

note: Zoom to normal
en: &Normal	Ctrl+*
sl: &Izvorna velikost	Ctrl+*

en: Syntax Highlight
sl: Oznaèevanje sintakse

en: &Lock Panes
sl: Za&kleni panele

en: &View Whitespace
sl: &Preglej prazne prostore

en: Vie&w Line Differences
sl: Prikaži razl&ike vrstic

en: View Line &Numbers
sl: Prikaži številke &vrstic

en: View &Margins
sl: Prikaži &robove

en: W&rap Lines
sl: Pr&elomi vrstice

en: Sw&ap Panes
sl: Zam&enjaj panele

en: Diff &Pane
sl: Panel &razlika

en: Lo&cation Pane
sl: Panel &položaja

en: C&opy to Right and Advance	Alt+Ctrl+Right
sl: Kopiraj  de&sno in nadaljuj..	Alt+Ctrl+desno

en: Copy &to Left and Advance	Alt+Ctrl+Left
sl: Kopiraj  le&vo in nadaljuj	Alt+Ctrl+levo

en: Copy &All to Right
sl: Kopiraj vse v des&no

en: Cop&y All to Left
sl: Kopiraj vse v &lev&o

en: &Prediffer
sl: &dodatki

en: Comp&are
sl: Prime&rjaj

en: Co&mpare Special
sl: Primer&jaj posebno

en: &Left to Right
sl: &Iz leve na desno

en: L&eft to...
sl: Z l&evo na...

en: &Right to Left
sl: &Od Desne na levo

en: R&ight to...
sl: Z d&esni na...

en: &Move
sl: &Pre&makni

en: &Left to...
sl: &Z levi na...

en: &Right to...
sl: &Z desne na...

en: &Delete
sl: &Izbriši

en: &Left
sl: &Levo

en: &Right
sl: &Desno

en: &Both
sl: &Oboje

en: Re&name
sl: P&reimenuj

en: &Hide Items
sl: &Skrij predmete

en: &Open Left
sl: &Odpri levo

en: O&pen Right
sl: Odpri desno

en: Cop&y Pathnames
sl: Kopiraj &imena poti

en: &Left (%1 of %2)
sl: &Levo (%1 od %2)

en: &Right (%1 of %2)
sl: &Desno (%1 od %2)

en: &Both (%1 of %2)
sl: &Oba (%1 od %2)

en: Copy &Filenames
sl: Kopiraj &imena datotek

en: &Left... (%1 of %2)
sl: &Levo... (%1 od %2)

en: &Right... (%1 of %2)
sl: &Desno...(%1 od %2)

en: &Both... (%1 of %2)
sl: &Oba...(%1 od %2)

en: &Differences... (%1 of %2)
sl: &Razlike... (%1 od %2)

en: &Refresh
sl: &Osveži

en: &Copy Full Path
sl: &Kopiraj polno pot

en: Copy &Filename
sl: Kopiraj &ime datoteke

en: Prediffer Settings
sl: Pred-nastavljene nastavitve

en: &No prediffer
sl: &Brez pred-nastavitev

en: Auto prediffer
sl: Samodejne pred-nastavitve

en: G&oto Diff
sl: Pojdi &na razliko

en: &No Moved Blocks
sl: Ne premikaj blokov

en: &All Moved Blocks
sl: &Vsi premaknjeni bloki

en: Moved Block for &Current Diff
sl: Premakni blok &za izbrano razliko

en: About WinMerge
sl: O orodju WinMerge

en: (Private Build)
sl: (Zasebna gradnja)

en: All rights reserved.
sl: Vse pravice pridržane

en: Visit the WinMerge HomePage!
sl: Obišèi WinMergino domaèo stran

en: OK
sl: Vredu

en: Contributors
sl: Donatorji

en: Select Files or Folders
sl: Izberite datoteke ali mape

en: &Left:
sl: &Levo

en: &Browse...
sl: &Brskaj...

en: &Right:
sl: &Desni panel:

en: Bro&wse...
sl: &Brskaj...

en: Select...
sl: Iz&beri...

en: &Unpacker:
sl: &Arhiver:

en: &Select...
sl: &Izberi...

en: &Include Subfolders
sl: &Vkljuèi podmape

en: Cancel
sl: Preklièi

en: Help
sl: Pomoè

en: Files or Folders to Compare
sl: Datoteke ali mape za primerjavo

en: Visual SourceSafe
sl: Vizualni izvorna varnost

en: Database:
sl: Podatkovna baza:

en: Project:
sl: Projekt:

en: User:
sl: Uporabnik:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Link to Destination VSS project
sl: Poveži z ciljem VSS projekta

en: Apply to all items
sl: Uporabi na vseh predmetih

en: Check Out
sl: Preveri

en: Save As...
sl: Shrani kot...

en: Versioning System
sl: Izbor programa:

en: &Versioning System:
sl: &Izbor programa:

en: &Path to cleartool.exe:
sl: &Pot do cleartool.exe:

en: General
sl: Splošno

en: Automatically &scroll to first difference
sl: Samodejno &pojdi na prvo razliko

en: &Disable Splash Screen
sl: &Onemogoèi uvodni zaslon

en: Cl&ose windows with ESC
sl: Zapri okno z tipko &ESC

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
sl: &Samodejno preveri pot v odprtem dialogu

en: All&ow only one instance to run
sl: Dovoli &samo en primer za izvajanje

en: As&k when closing multiple windows
sl: &Uprašaj predno zapreš veèkratna okna

en: &Preserve file time in file compare
sl: &Zadrži èas datoteke v primerjavi datoteke

en: O&pen-dialog Auto-Completion:
sl: Odpri dialog samodejne &dovršitve

en: Enable multiple compare windows for
sl: Omogoèi veèkratno primerjanje oken za

en: &Folder compare
sl: Primerjava &map

en: Fil&e compare
sl: Primerjva &datotek

en: WinMerge allows hiding some common messageboxes. Press the Reset button to make all messageboxes visible again.
sl: WinMerge omogoèa skrivanje skupnih sporoèilnih okvirjev.
    Pritisnite gumb za ponovni zagon, da bodo postala vsa sporoèilna okna vidna.

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Language
sl: Jezik

en: Available languages:
sl: Razpoložljivi jeziki

en: Find
sl: Najdi

en: Fi&nd what:
sl: &Kaj naj išèem:

en: Match &whole word only
sl: Ujemanje samo &celih besed

en: Match &case
sl: Ujemanje z primerom

en: Regular &expression
sl: &Stalen izraz

en: D&on't wrap end of file
sl: Ne prelomi konec datoteke

en: Direction
sl: Smer

en: &Up
sl: &Gor

en: &Down
sl: &Dol

en: &Find Next
sl: &Najdi naslednje

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Re&place with:
sl: Zamenjaj z:

en: &Don't wrap end of file
sl: &Brez preloma konca datoteke

en: Replace in
sl: Zamenjaj v

en: &Selection
sl: &Izbor

en: Wh&ole file
sl: &Cela datoteka

en: &Replace
sl: &Zamenjaj

en: Replace &All
sl: Zamenjaj &vse

en: Rational ClearCase
sl: Racionalno jasen primer

en: CheckOut
sl: Preveri

en: Comments
sl: Komentarji

en: CheckIn after checkout
sl: Ponovno preveri

en: Linefilters
sl: Vrstièni filtri

en: Enable Line Filters
sl: Omogoèi vrstiène filtre

en: Regular Expressions (one per line):
sl: Pravilni izrazi(eden na vrstico):

en: Save
sl: Shrani

en: New
sl: Nova

en: Edit
sl: Uredi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Colors
sl: Barve

en: Difference:
sl: Razlike

en: Selected Difference:
sl: Izbrane razlike

en: Background
sl: Ozadje

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Text
sl: Besedilo

en: Ignored Difference:
sl: Zanemarjene razlike:

en: Moved:
sl: Premaknjeno:

en: Selected Moved:
sl: Izbrano premaknjeno:

en: Word Difference:
sl: Besedna razlika

en: Selected Word Diff:
sl: Izbrane razlike besed:

en: Defaults
sl: Privzeto

en: System
sl: Sistem

en: &Send deleted files to Recycle Bin
sl: &Premakni izbrisane datoteke v koš

en: Integration
sl: Integracija

en: &Add to explorer context menu
sl: Dodaj v Explorerjev kontekstni meni.

en: E&nable advanced menu
sl: Omogoèi &napredni meni

en: In&clude subfolders by default
sl: Privzeto vkljuèi podmape

en: &External editor:
sl: &Zunanji urejevalnik:

en: &Filter folder:
sl: &Filter mape:

en: B&rowse...
sl: B&rskaj..

en: Temporary files folder
sl: Zaèasna datoteèna mapa

en: S&ystem's temp folder
sl: S&istemska zaèasna mapa:

en: C&ustom folder:
sl: Mapa po meri

en: Br&owse...
sl: Br&skaj

en: Patch Generator
sl: Generator paketov

en: File&1:
sl: Datoteka&1

en: File&2:
sl: Datoteka&2

en: &Swap
sl: &Zamenjaj

en: &Append to existing file
sl: &Dodaj k obstojeèi datoteki

en: &Result:
sl: &Rezultat:

en: St&yle:
sl: St&il

en: &Context:
sl: &Vsebina

en: W&hitespaces
sl: &Praznine

en: Com&pare
sl: &Primerjaj

en: I&gnore changes
sl: Zanemari &spremembe

en: Ig&nore all
sl: Ignoriraj &vse

en: Ignor&e blank lines
sl: &Ignoriraj prazne vrstice

en: Case sensi&tive
sl: &Razlikuj m/v èrke

en: Inclu&de command line
sl: &Vkljuèi glavno vrstico

en: Open to e&xternal editor
sl: Odpri v zunanjem urejevalniku

en: Display Columns
sl: Prikaži kolone

en: Move &Up
sl: Premakni &gor

en: Move &Down
sl: Premakni &navzdol

en: Select Unpacker
sl: Izberite orodje za odpakiranje

en: File unpacker:
sl: Arhiver datoteke:

en: Display all unpackers, don't check the extension
sl: Prikaži vsa orodja za stiskanje, ne preverjaj ekstenzije

en: Extensions list:
sl: Popis ekstenzij

en: Description:
sl: Opis:

en:  Folder Compare Progress
sl: Napredek primerjanja map

en: Stop
sl: Ustavi

en: Comparing items...
sl: Primerjanje predmetov...

en: Items compared:
sl: Predmeti primerjani:

en: Items total:
sl: Predmeti skupaj:

en: Go To
sl: Pojdi na

en: G&oto:
sl: Pojdi &na:

en: File
sl: Datoteka

en: Goto what
sl: V datoteki

en: Li&ne
sl: &Vrstica

en: &Difference
sl: &Razlika

en: &Go To
sl: Pojdi &na

en: Compare
sl: Primerjaj

en: Whitespace
sl: Presledki

en: &Compare
sl: &Primerjaj

en: &Ignore change
sl: &Ignoriraj spremembe

en: I&gnore all
sl: Ig&noriraj vse

en: Ignore blan&k lines
sl: Ignoriraj prazne &vrstice

en: Ignore &case
sl: Zanemari &primere

en: Igno&re carriage return differences (Windows/Unix/Mac)
sl: &Zanemari razliènost vrnitev oznak zakljuèka (Windows/Unix/Mac)

en: E&nable moved block detection
sl: Omogoèi &razlikovanje premaknjenih blokov

en: &Match similar lines
sl: &Oznaèi enake vrstice

en: Ign&ore time differences less than 3 seconds
sl: &Zanemari razlike manjše od 3 sekund

en: &File Compare method:
sl: &Metoda za primerjanje dototek:

en: S&top after first difference
sl: &Ustavi na prvi razliki

en: Filter Comments
sl: Filtriraj komentarje

en: Editor
sl: Urejevanlnik

en: &Highlight syntax
sl: &Poudari skladnjo

en: &Automatic rescan
sl: &Samodejno ponovno iskanje

en: &Preserve original EOL chars
sl: Obdrži izvorni naèin oznaèevanje

en: Tabs
sl: Tabulatorji

en: &Tab size:
sl: &Velikost tabel

en: &Insert Tabs
sl: &Vstavi tabele

en: Insert &Spaces
sl: &Vstavi presledeke

en: Line Difference Coloring
sl: Obarvaj razlike v vrstici

en: View line differences
sl: Poglej vrstiene razlike

en: &Character level
sl: &Znaèajski nivo

en: &Word-level:
sl: &Nivo besede

en: Filefilters
sl: Datoteèni filtri

en: Install...
sl: Namesti...

en: New...
sl: Nova...

en: Edit...
sl: Uredi...

en: Delete...
sl: Izbriši...

en: Save modified files?
sl: Shrani spremenjene datoteke?

en: Left side file
sl: Leva stran datoteke

en: &Save changes
sl: &Shrani spremembe

en: &Discard changes
sl: &Zavrži spremembe

en: Right side file
sl: Desna stran datoteke

en: S&ave changes
sl: Shrani spremembe

en: Dis&card changes
sl: Zavrži spremembe

en: Discard All
sl: Zavrži vse

en: Codepage
sl: Kodna tabela

en: Default Codepage
sl: Standartna kodna tabela

en: Select the default codepage assumed when loading non-Unicode files:
sl: Izberi splošno kodno tabelo ko se nalagajo non-Unicode datoteke:

en: Detect codepage info for these files : .html, .rc, .xml 
    need to restart session
sl: Zaznaj kodno tabelo za te dateteke: .html, .rc, .xml 
    Potreben je ponoven zagon seje

en: System codepage
sl: Sistemska kodna tabela

en: According to WinMerge User Interface
sl: Po mnenju WinMerge uporabniškega vmesnika

en: Custom codepage :
sl: Po meri narejena kodna tabela

en: WinMerge - Archive support disabled
sl: WinMerge - Arhivna podpora onemogoèena

en: Unable to detect 7-Zip version (not installed?)
sl: Ni mogoèe zaznati 7-zip verzijo (ni namešèena?)

en: Archive support requires 7-Zip 3.11 or later to be installed on your computer, or its
    essential components to be copied to the program directory for standalone operation.
sl: Delo z arhivi zahteva program 7-Zip 3.11 ali njegovo novejšo razlièico namešèeno na vašem raèunalniku

en: There must also be an appropriate interface plugin (Merge7z*.dll) on the path.
sl: Namešèeni morajo biti tudi pravi vmesniki (Merge7z*.dll) na poti do njega

en: Please use the version of 7-Zip recommended below until interface plugins for later
    versions become available.
sl: Prosim, uporabite razlièico programa 7-Zip nižjo verzijo, dokler ne bodo dostopne nove razširitve
    razlièice postanejo razpoložljive

en: Version
sl: Verzija

en: Plugin required
    (dllbuild %04u)
sl: Potreben vtiènik
    (dllbuild %04u)

en: Recommended version of 7-Zip:
sl: Priporoèljiva verzija 7-zip:

en: present
sl: Predstavlja

en: Merge7z000U.dll
sl: Združi 7z000U.dll

en: 7-Zip software installed on your computer:
sl: 7-Zip programska oprema je namešèena na raèunalniku:

en: none
sl: Niè

en: missing
sl: pogrešan

en: 7-Zip components for standalone operation:
sl: 7-Zip komponente za samostojno delovanje:

en: outdated
sl: Zastarelo

en: Plugins on path:
sl: Pot do vmesnikov

en: Don't display this &message again.
    (You can always recall this message from the Help menu.)
sl: Ne prikaži ponovno tega sporoèila.
    (Vedno lahko dostopate do tega sporoèila iz menija pomoè.)

en: Plugin Download
sl: Prenos vtiènikov

en: Options
sl: Opcije

en:  Categories
sl:  Kategorije

en: Import...
sl: Uvozi...

en: Export...
sl: Izvozi...

en: Keywords:
sl: Kljuène Besede:

en: Function names:
sl: Imena funkcij:

en: Comments:
sl: Komentarji

en: Numbers:
sl: Številke:

en: Operators:
sl: Operatorji

en: Strings:
sl: Nizi

en: Preprocessor:
sl: Preprocesirano

en: User 1:
sl: Uporabnik 1:

en: User 2:
sl: Uporabnik 2:

en: Bold
sl: Odebeljeno

en: Folder Compare Report
sl: Poroèilo primerjanja datotek

en: Report &File:
sl: Poroèilo &datoteke:

en: Browse...
sl: Brskaj...

en: &Style:
sl: &Stil:

en: &Copy to Clipboard
sl: &Kopiraj v medpomnilnik

en: Shared or Private Filter
sl: Skupni ali privatni filter

en: Which type of filter do you want to create?
sl: Kateri tip filtra želite ustvariti

en: Shared Filter (for all users on this machine)
sl: Deljen filter (za vse uporabnike na tem raèunalniku)

en: Private Filter (only for current user)
sl: Zasebni filter (samo za doloèene uporabnike)

en: Archive Support
sl: Podpora arhivom

en: Archive support requires 7-Zip plugin installed:
sl: Arhivna podpora zahteva 7-zip namešèen vtiènik:

en: Download 7-zip Plugin
sl: Prenosi 7-zip vtiènik

en: &Enable archive file support
sl: Omoguèi delo z &arhivi

en: &Use stand-alone 7-Zip if available
sl: &Uporabi standardni 7-zip èe je razpoložljiv

en: U&se local 7-Zip from WinMerge folder
sl: &Uporabi lokalni 7-zip iz WinMerge mape

en: &Detect archive type from file signature
sl: &Razberi tip arhiva iz podpisa datoteke

en: Compare Statistics
sl: Preimerjaj statistiko

en: Folders:
sl: Mape:

en: Files:
sl: Datoteke:

en: Different
sl: Razlika

en: Text:
sl: Besedilo:

en: Binary:
sl: Binarno:

en: Unique
sl: Unikat

en: Left:
sl: Levo:

en: Right:
sl: Desno:

en: Identical
sl: Identièno

en: Total:
sl: Celotno:

en: Close
sl: Zapri

en: Affects
sl: Spremembe

en: (Affects)
sl: (spremembe)

en: Select Codepage for
sl: Izberi kodno tabelo za

en: &File Loading:
sl: &Nalaganje datoteke:

en: File &Saving:
sl: Shranjevanje &datoteke:

en: &Use same codepage for both
sl: &Uporabi enako kodno tabelo za oba

en: &Apply
sl: &Uporabi

en: &Cancel
sl: &Preklièi

en: Test Filter
sl: Testni filter

en: Testing filter ...
sl: Testiranje filtra...

en: &Enter text to test:
sl: &Vnos besedila za testiranje:

en: &Folder Name
sl: &Ime mape

en: Result:
sl: Rezultat:

en: &Close
sl: &Zapri

en: &Use customized text colors
sl: &Uporabi izbrane barve besedila

en: Custom text colors
sl: Izbrane barve besedila

en: Whitespace:
sl: Skriti znaki in razmaki:

en: Regular text:
sl: Stalno besedilo

en: Selection:
sl: Izbira:

en: Paths
sl: Poti

en: R&ead-only
sl: Samo za branje

en: Re&ad-only
sl: Samo za branje

en: Open...
sl: Odpri..

en: Save...
sl: Shrani

en: Backup Files
sl: Varnostne datoteke

en: Create backup files in:
sl: Ustvari varnostne datoteke v:

en: Create backup files into:
sl: Ustvari varnostne datoteke v:

en: &Original file's folder
sl: &Izvorna datoteèna mapa

en: &Global backup folder:
sl: &Globalna varnostna mapa:

en: Backup filename:
sl: Naziv varnostne datoteke

en: &Append .bak -extension
sl: &Dodaj .bak ekstenzijo

en: A&ppend timestamp
sl: &Dodaj datum in èas

en: Confirm Copy
sl: Potrdi klopiranje

en: Are you sure you want to copy XXX items?
sl: Ali ste preprièani, da želite kopirati XXX predmete?

en: From left
sl: Z leve

en: To right
sl: Na desno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

note: VarFileInfo.Translation
en: 0x409, 1252
sl: 0x407, 1250

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Create empty documents
    New Documents (Ctrl+N)
sl: Ustvari prazne dokumente
    Novi dokumenti (Ctrl+N)

en: Open an existing document
    Open (Ctrl+O)
sl: Odpri obstojèi dokument
    Odpri (Ctrl+O)

en: Close the active document
    Close
sl: Zapri aktiven dokument
    Zapri

en: Save the active document
    Save (Ctrl+S)
sl: Shrani aktivni dokument
    Shrani (Ctrl+S)

en: Save the active document with a new name
    Save As
sl: Shrani aktivni dokument pod novim imenom
    Shrani kot

en: Change the printing options
    Page Setup
sl: Spremeni nastavitve tiskanja
    Nastavitev strani

en: Change the printer and printing options
    Print Setup
sl: Zamenjajte tiskalnik in tiskalniške nastavitve
    Nastavitve tiskanja

en: Print the active document
    Print
sl: Natisni aktivni dokument
    Natisni

en: Display full pages
    Print Preview
sl: Prikaži vse strani
    Predogledled tiskanja

en: Make all hidden items visible again
sl: Naredi vse skrite predmete ponovno vidne

en: Open project file
    Project file (Ctrl+J)
sl: Odpri datoteko projekta
    Datoteka projekta (Ctrl+J)

en: Unknown error attempting to open project file
sl: Neznana napaka pri odpiranju datoteke projekta

en: Unknown error attempting to save project file
sl: Neznana napaka pri shranjevanju datoteke projekta

en: Project File
sl: Datoteka projekta

en: Project file successfully loaded.
sl: Projektna datoteka uspešno naložena

en: Project file successfully saved.
sl: Projektna datoteka uspešno shranjena

en: Save current paths and options to project file
    Save Project File
sl: Shrani izbrano pot in  možnosti v projektno datoteko
    Shrani projektno datoteko

en: Display program information, version number and copyright
    About
sl: Prikaži informacije o programu, verziji in avtorske pravice
    O programu

en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
sl: Zapri aplikacijo; opozori shranjevanje dokumentov
    Izhod

en: Open this document
sl: Odpri to datoteko

en: Switch to the next window pane
    Next Pane
sl: Preklopi na naslednji okenski panel
    Naslednji panel

en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
sl: Preklopi nazaj na predhodni okenski panel
    Predhodni panel

en: Arrange windows so they overlap
    Cascade Windows
sl: Zarvrsti okna kaskadno
    Kaskadno

en: Arrange windows as non-overlapping tiles horizontally
    Tile Windows Horizontally
sl: Uredi okna vodoravno, brez prekrivanja
    Okna vodoravno

en: Arrange windows as non-overlapping tiles vertically
    Tile Windows Vertically
sl: Uredi okna vertikalno, bez prekrivanja
    Okna vertikalno

en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
sl: Kopiraj izbrano in odloži na odložišèe
    Kopiraj

en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
sl: Izreži izbrano in odloži na odložišèe
    Izreži

en: Find the specified text
    Find
sl: Najdi specifièno besedilo
    Najdi

en: Insert Clipboard contents
    Paste
sl: Vstavi vsebino odložišèa
    Prilepi

en: Repeat the last action
    Repeat
sl: Ponovi zadnjo operacijo
    Ponovi

en: Replace specific text with different text
    Replace
sl: Zamenjaj specifieeno besedilo z drugaènim besedilom
    Zamenjaj

en: Select the entire document
    Select All
sl: Izberi celotni dokument
    Oznaèi vse

en: Undo the last action
    Undo (Ctrl+Z)
sl: Razveljavi zadno operacijo
    Razveljavi (Ctrl+Z)

en: Redo the previously undone action
    Redo (Ctrl+Y)
sl: Ponovi prejšnjo neizvedeno akcijo
    Ponovi(Ctrl+Y)

en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
sl: Skrij ali prikaži orodno vrstico
    Orodna vrstica

en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
sl: Skrij ali prikaži statusno vrstico
    Statusna vrstica

en: Show or hide the tab bar
    Toggle TabBar
sl: Skrij ali prikaži tabulatorsko vrstico
    Tabulatorska vrstica

en: Automatically resize panes
    Lock Panes
sl: Samodejno poveèaj panel
    Zakleni panel

en: Change the window size
sl: Spremeni velikost okna

en: Change the window position
sl: Spremeni pozicijo okena

en: Reduce the window to an icon
sl: Zmanjšaj okno na velikost ikone

en: Enlarge the window to full size
sl: Poveèaj okno v najveèjo velikost

en: Switch to the next document window
sl: Preklopi na naslednjo okno dokumenta

en: Switch to the previous document window
sl: Preklopi na prejšnje okno dokumenta

en: Close the active window and prompts to save the documents
sl: Zapri vsa aktivna okna in opozori na shranjevanje dokumenta

en: Restore the window to normal size
sl: Vrni okno na normalno velikost

en: Activate Task List
sl: Aktivni list opravil

en: Activate this window
sl: Aktiviraj to okno

en: Close print preview mode
    Cancel Preview
sl: Zapri možnost predogleda tiskanja
    Zapri predogled

en: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge File Compare
sl: 
    Primerjava datotek
    
    
    
    WinMerge.Primerjava datotek
    WinMerge primerjava datoteke

en: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge Folder Compare
sl: 
    Primerjava map
    
    
    
    WinMerge.Primerjava map
    WinMerge primerjalna mapa

en: Preserve original EOL chars
sl: Zadrži izvorne znake EOL

en: Press any key
sl: Pritisni poljubno tipko

en: Right click on the path to copy
sl: Desni klik na pot za kopiranje

en: Developers:
    Dean Grimm, Christian List, Kimmo Varis, Jochen Tucht, Tim Gerundt, Takashi Sawanaki, Gal Hammer, Alexander Skinner
sl: Razvijalci:
    Dean Grimm, Christian List, Kimmo Varis, Jochen Tucht, Tim Gerundt, Takashi Sawanaki, Gal Hammer, Alexander Skinner

en: WinMerge comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software and you are welcome to redistribute it under certain circumstances; see the GNU General Public License in the Help menu for details.
sl: WinMerge je program brez GARANCIJE. To je brezplaèna programska oprema, izdana pod GNU licenco.Veè podatkov najdete v meniju pomoè.

en: &Ok
sl: &Vredu

en: &Abort
sl: &Prekini

en: &Retry
sl: &Poskusi ponovno

en: &Ignore
sl: &Prezri

en: Ignore &all
sl: Prezri &vse

en: &Yes
sl: &Da

en: Yes to &all
sl: Da za &vse

en: &No
sl: &Ne

en: No to a&ll
sl: Ne za &vse

en: &Continue
sl: &Nadaljuj

en: &Skip
sl: &Preskoèi

en: Skip &all
sl: Preskoei &vse

en: Don't display this &message again.
sl: Tega sporoèila ne kaži veè.

en: Don't ask this &question again.
sl: Ne vprašaj veè tega.

en: Syntax colors
sl: Barve sintakse

en: Text Colors
sl: Barve besedila

en: Version Control
sl: Razlièica nadzora

en: To:
sl: Do:

en: From left:
sl: Iz leve:

en: To left:
sl: Na levo:

en: From right:
sl: Iz desne:

en: To right:
sl: Na desno:

en: Version %1
sl: Razlièica %1

en: Options (%1)
sl: Možnosti (%1)

en: All message boxes are now displayed again.
sl: Vsa sporoèilna okna so sedaj ponovno prikazana

en: The selected font change will not be applied to any currently visible difference windows.
sl: Ta izbrana sprememba pisave ne bo uporabljena na katerikoli vidni spremembi

en: Value in Tab size -field is not in range WinMerge accepts.
    
    Please use values 1 - %1.
sl: Velièina oznake ni v obsegu sprejemljivega v WinMerge .
    
    Prosimo koristite vrednosti 1 - %1.

en: Are you sure you want to reset all WinMerge options to default values?
    
    Please re-start WinMerge after the reset.
sl: Ali ste preprièani da želite resetirati vse možnosti WinMerge na privzete vrednosti?
    
    Prosim ponovno zaženite WinMerge po ponastavitvi

en: Open
sl: Odpri

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
sl: Programi|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
sl: Vse datoteke (*.*)|*.*||

en: WinMerge Project Files (*.WinMerge)|*.WinMerge||
sl: Datoteke WinMerge projekta(*.WinMerge)|*.WinMerge||

en: Options files (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||
sl: Možne datoteke (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||

en: Text Files (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||
sl: Besedilne datotke (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||

en: HTML Files (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||
sl: HTML datoteke (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||

en: XML Files (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||
sl: XML datoteke (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||

en: Full Contents
sl: Popolna vsebina

en: Quick Contents
sl: Hitra vsebina

en: Modified Date
sl: Datum spemembe

en: Modified Date and Size
sl: Sprememba datuma in velikosti

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Location
sl: Lokacija

en: Filters
sl: Filtri

en: Description
sl: Opis

en: Select filename for new filter
sl: Izberi ime datoteke za nov filter

en: File Filters (*.flt)|*.flt|All Files (*.*)|*.*||
sl: Datoteke filtrov (*.flt)|*.flt|Sve datoteke (*.*)|*.*||

en: Cannot find file filter template file!
    
    Please copy file %1 to WinMerge/Filters -folder:
    %2.
sl: Ne najdem filtra datoteke, datoteke predloge!
    
    Prosimo, kopirajte datoteko %1 v WinMerge/Filters -mapo:
    %2.

en: Cannot copy filter template file to filter folder:
    %1
    
    Please make sure the folder exists and is writable.
sl: Ne morem kopirati filtra predloge datoteke v filter mapo:
    %1
    
    Preverite èe mapa obstaja in je zapisljiva.

en: User's filter file folder is not defined!
    
    Please select filter folder in Options/System.
sl: Uporabniška filter datoteèna mapa ni definirana.
    
    Prosim izberite filter mape v možnosti/Sistem.

en: Failed to delete the filter file:
    %1
    
    Maybe the file is read-only?
sl: Ni mogoèe izbrisati filter datoteke:
    %1
    
    Morda je datoteka zašèitena - samo za brananje.

en: Locate filter file to install
sl: Lociraj filter datoteko za namešèanje

en: Installing filter file failed.
    
    Could not copy new filter file to filter folder.
sl: Namestitev filter datoteke je spodletela.
    
    Ni mogoèe kopirati nove filter datoteke v filter mapo.

en: Filter file already exists. Overwrite existing filter?
sl: Filter datoteka že obstaja. Prepišem obstojeèi filter.

en: Regular expression
sl: Reden izraz

en: &Path to cleartool.exe :
sl: &Pot do cleartool.exe :

en: &Path to SS.EXE :
sl: &Pot do SS.EXE :

en: Folder Comparison Results
sl: Rezultati primerjanja map

en: File Comparison
sl: Primerjanje map

en: Untitled left
sl: Levi neimanovan

en: Untitled right
sl: Desni neimenovan

en: Theirs File
sl: Njihova datoteka

en: Mine File
sl: Moja datoteka

en: Scanning files...
sl: Preišèi datoteko...

en: Opening selection
sl: Odpiranje izbranega

en: Copying Left to Right
sl: Kopiraj z leve na desno

en: Copying Right to Left
sl: Kopiraj iz desne na levo

en: Copying All to Left
sl: Kopiraj vse na levo

en: Copying All to Right
sl: Kopiraj vse na desno

en: Copying files...
sl: Kopiranje datotek...

en: Deleting files...
sl: Brisanje datotek...

en: Moving files...
sl: Premikanje datotek...

en: Creating the report...
sl: Izdelava poroèila...

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d  EOL: %s
sl: Vr: %s  St: %d/%d  znak: %d/%d  mesto: %s

en: Line: %s
sl: Vrstica: %s

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d
sl: Vr: %s  St: %d/%d  Zn: %d/%d

en: Merge
sl: Združi

en: Difference %1 of %2
sl: Razlika %1 od %2

en: %1 Differences Found
sl: Najdena razlika:   %1

en: 1 Difference Found
sl: Najdena razlika: 1

en: Item %1 of %2
sl: Predmet %1 od %2

en: Items: %1
sl: Predmet: %1

en: Select two existing folders or files to compare
sl: Izberi dve obstojeèi mapi ali datoteki za primerjavo

en: Folder Selection
sl: Izbira map

en: Select two folders or two files to compare.
sl: Izberi dve mapi ali dve datoteki za primerjavo.

en: Left path is invalid!
sl: Leva pot je neveljavna

en: Right path is invalid!
sl: Desna pot je neveljavna

en: Both paths are invalid!
sl: Obe poti sta neveljavni

en: Choose two files to enable unpacker selection.
sl: Izberi dve datoteki,da boste omogoèili izbiro arhiverja

en: Cannot compare file and folder!
sl: Ni mogoèe primerjati datoteke in mape!

en: File not found: %1
sl: Datoteka ni najdena: %1

en: File not unpacked: %1
sl: Datoteka ni razpakirana: %1

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
sl: Ni mogoèe odpreti datoteke
    %1
    
    %2

en: Failed to parse conflict file.
sl: Spodletelo razèlenjevanje konfliktne datoteke.

en: The file
    %1
    is not a conflict file.
sl: Datoteka
    %1
    ni konfliktna datoteka.

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Save changes to %1?
sl: Shrani spremembe v %1?

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file ? (No to save as new filename.)
sl: %1 je samo za branje. Ali želite prepisati to datoteko? ( Ne za shranjevanje pod novim imenom)

en: Error checking destination writeability
sl: Napaka pri preverjanju cilja možnosti zapisovanja

en: Error backing up file
sl: Napaka pri shranjevanju arhive

en: Unable to backup original file:
    %1
    
    Continue anyway?
sl: Ni mogoèe shraniti arhive originalne datoteke:
    %1
    
    Vseeno nadaljujem?

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	-use a different filename (Press Ok)
    	-abort the current operation (Press Cancel)?
sl: Shranjevanje datoteke ni uspelo.
    %1
    %2
    Ali želite:
    	- uporabiti razlièno ime datoteke (pritisnite Vredu)
    	- preklicati trenutno operacijo (pritisnite Preklièi)?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
sl: Dodatek '%2' ne more zapakirati vaših sprememb v levo datoteko (nazaj v njo) '%1'.
    
    Izvorna datoteka ne bo spremenjena.
    
    Ali želite shraniti nezapakirano razlièico v drugo datoteko?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
sl: Dodatek '%2' ne more zapakirati vaših sprememb v desno datoteko (nazaj v njo) '%1'.
    
    Izvorna datoteka ni spremenjena.
    
    Ali želite shraniti nezapakirano razlièico v drugo datoteko?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
sl: Druga aplikacija je posodobila datoteko
    %1
    odkar jo je WinMerge zadnjiè naložil.
    
    Prepiši spremenjeno datoteko?

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
sl: %1
    je oznaèena samo za branje.Želite prepisati predmet samo za branje?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    If you want to refresh files close current file compare and load files again.
sl: Druga aplikacija je posodobila datoteko
    %1
    odkar jo je WinMerge zadnjiè preiskal.
    
    Èe želite posodobiti datoteko, zaprite trenutno datoteko za primerjavo in jo ponovno naložite.

en: Save Left File As
sl: Shrani levo datoteko kot

en: Save Right File As
sl: Shrani desno datoteko kot

en: Cannot merge differences when documents are not in synch.
    
    Refresh documents before continuing.
sl: Ni mogoèe povezati razlik, kadar dokumenta nista sinhronizirana.
    
    Osvežite dokumente predno nadaljujete.

en: You must specify a SourceSafe project path in order to continue (ie:  $/MyProject)
sl: Navesti morate pot SourceSafe projekta èe želite nadaljevati (ie:  $/MyProject)

en: Checkout files from VSS...
sl: Preveri datoteke iz VSS ...

en: Versioning System returned an error while attempting to check out the file.  Unable to continue...
sl: Versioning System je vrnil napako medtem ko je poskušal preveriti datoteko. Ni mogoèe nadaljevati...

en: Error executing versioning system command.
sl: Napaka pri izvrševanju sistemskega ukaza.

en: The VSS Working Folder and the location of the current file do not match. Continue?
sl: VSS delovna mapa in lokacija izbrane mape se ne ujemata. Nadaljujem?

en: No VSS database(s) found!
sl: VSS podatkovna baza ni najdena!

en: Error from VSS:
sl: Napaka od VSS:

en: Versioning System returned an error while attempting to check in the file.
     Please, check config spec of used view.
     Undo checkout operation?
sl: Versioning System vraèa napako med preverjanjem datoteke...
    Prosim preverite nastavitvene specifikacije uporabljenega pogleda.
     Zavrzi pregledno operacijo?

en: Versioning System returned an error while attempting to undo checkout the file.
     Please, check config spec of used view.
sl: Versioninh System vraèa napako med preverjanjem datoteke.
    Prosim preverite nastavitvene specifikacije uporabljenega pogleda

en: None
sl: Prazno

en: Visual SourceSafe (less than 5.0)
sl: Visual SourceSafe (manjši od 5.0)

en: Visual SourceSafe (5.0 and above)
sl: Visual SourceSafe (5.0 in višji)

en: Break at whitespace
sl: Prelomi na praznini

en: Break at whitespace or punctuation
sl: Prelomi na praznini ali loèilu

en: Copy selected item to named directory
sl: Kopiraj izbran predmet v imenovano mapo

en: Copy selected item to custom directory
sl: Kopiraj izbran predmet v izbrano mapo

en: Delete selected item on left
sl: Izbriši izbran predmet na levi

en: Delete selected item on right
sl: Izbriši izbran predmet na desni

en: Delete selected item(s) on both sides
sl: Izbriši izran predmet na obeh straneh

en: Hide selected item(s) (on the fly filter)
sl: Skrij izbran predmet(e) (na filtru)

en: Rename selected item on both sides
sl: Preimenuj izbran predmet na obeh straneh

en: Right to Left (%1)
sl: Od desne proti levi (%1)

en: Left to Right (%1)
sl: Od leve proti desni (%1)

en: Right to Left (%1 of %2)
sl: Od desne proti levi (%1 od %2)

en: Left to Right (%1 of %2)
sl: Od leve proti desni (%1 od %2)

en: Left to... (%1)
sl: Leva do...(%1)

en: Right to... (%1)
sl: Desna do...(%1)

en: Left to... (%1 of %2)
sl: Leva do...(%1 od%2)

en: Right to... (%1 of %2)
sl: Desna do...(%1 od%2)

en: Left (%1)
sl: Leva (%1)

en: Right (%1)
sl: Desna (%1)

en: Both (%1)
sl: Obe (%1)

en: Left (%1 of %2)
sl: Leva (%1 of %2)

en: Right (%1 of %2)
sl: Desna (%1 of %2)

en: Both (%1 of %2)
sl: Obe (%1 of %2)

en: Select destination folder
sl: Izberi ciljno mapo

en: Left side - select destination folder:
sl: Leva stran- izberi ciljno mapo:

en: Right side - select destination folder:
sl: Desna stran- izberi ciljno mapo:

en: (%1 Files Affected)
sl: (%1 Datoteke simulirano)

en: (%1 of %2 Files Affected)
sl: (%1 of %2 datotek simulirano)

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
sl: Ali ste preprièani da želite
    
    %1
    Izbrisati?

en: Are you sure you want to copy:
sl: Ali ste preprièani da želite kopirati:

en: Are you sure you want to copy %d items:
sl: Ali ste preprièani da želite kopirati %d predmetov:

en: Operation aborted!
    
    Folder contents at disks has changed, path
    %1
    was not found.
    
    Please refresh the compare.
sl: Postopek zaustavljen!
    
    Mapa z vsebino na disku je spremenjena , pot
    %1
    do nje.
    
    Osvežite primerjavo.

en: Open left file
sl: Odpri levo datoteko

en: Open the left file to external editor
sl: Odpri levo datoteko v zunanjem urejevalniku

en: Open left file with ...
sl: Odpri levo datoteko z...

en: Open right file
sl: Odpri desno datoteko

en: Open the right file to external editor
sl: Odpri desno datoteko v zunanjem urejevalniku

en: Open right file with...
sl: Odpri desno datoteko z ..

en: Failed to execute external editor: %1
sl: Ni bilo mogoèe zagnati zunanjega urejevalnika: %1

en: Unknown extension on external editor: %1
sl: Nepoznana ekstenzija na zunanjem urejevalniku: %1

en: Copy filenames to clipboard
sl: Kopiraj imena datotek v odložišèe

en: Copy left side pathnames to clipboard
sl: Kopiraj levo stran poti v odložišèe

en: Copy right side pathnames to clipboard
sl: Kopiraj desno stran poti v odložišèe

en: Copy both sides pathnames to clipboard
sl: Kopiraj pot obeh strani v odložišèe

en: Unknown archive format
sl: Nepoznan format arhiva

en: Add items from left side to archive
sl: Dodaj predmete iz leve strani v arhiv

en: Add items from right side to archive
sl: Dodaj predmete iz desne strni v arhiv

en: Add items from both sides to archive
sl: Dodaj predmete obeh strani v arhiv

en: Add different items to archive (both sides)
sl: Dodaj razliène predmete v arhiv ( obe strani)

en: Move selected file on left to custom directory
sl: Premakni izbrano datoteko na levi v izbrano mapo

en: Move selected file on right to custom directory
sl: Premakni izbrano datoteko na desni v izbrano mapo

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Folder
sl: Mapa

en: Comparison result
sl: Rezultat primerjave

en: Left Date
sl: Levi datum

en: Right Date
sl: Desni datum

en: Extension
sl: Razširitev

en: Left Size
sl: Leva velikost

en: Right Size
sl: Desna velikost

en: Right Size (Short)
sl: Desna velikost (kratko)

en: Left Size (Short)
sl: Leva velikost (kratko)

en: Left Creation Time
sl: Datum nastanka leve datoteke

en: Right Creation Time
sl: Datum nastanka desne datoteke

en: Newer File
sl: Novejša datoteka

en: Left File Version
sl: Verzija leve datoteke

en: Right File Version
sl: Verzija desne datoteke

en: Short Result
sl: Kratek rezultat

en: Left Attributes
sl: Levi atributi

en: Right Attributes
sl: Desni atributi

en: Left EOL
sl: Konec dela levo

en: Right EOL
sl: Konec dela desno

en: Left Encoding
sl: Kodiranje levo

en: Right Encoding
sl: Kodiranje desno

en: Ignored Diff.
sl: Zanemari razlike

en: Differences
sl: Razlike

en: Binary
sl: Binarno

en: Unable to compare files
sl: Ni mogoèe primerjati datotek

en: Item aborted
sl: Predmet prekinjen

en: File skipped
sl: Preskoèena datoteka

en: Folder skipped
sl: Skrajašana map

en: Left only: %1
sl: Samo leva: %1

en: Right only: %1
sl: Samo desna: %1

en: Binary files are identical
sl: Binarni datoteki sta identièni

en: Binary files are different
sl: Binarni datoteki sta razlièni

en: Files are different
sl: Datoteki sta razlièni

en: Left Only
sl: Samo leva

en: Right Only
sl: Samo desna

en: Error
sl: Napaka

en: Elapsed time: %ld ms
sl: Potekel èas: %ld ms

en: 1 item selected
sl: 1 predmet oznaèen

en: %1 items selected
sl: %1 predmetov oznaèenih

en: Filename or folder name.
sl: Ime datoteke ali mape

en: Subfolder name when subfolders are included.
sl: Imena podmap kadar so vkljuèene podmape

en: Comparison result, long form.
sl: Rezultat primerjave, dolga oblika

en: Left side modification date.
sl: Leva stran datum spremembe

en: Right side modification date.
sl: Desna stran datum spremembe

en: File's extension.
sl: Datoteène razširitve

en: Left file size in bytes.
sl: Velikost leve datoteke v bajtih

en: Right file size in bytes.
sl: Velikost desne datoteke v bajtih

en: Left file size abbreviated.
sl: Skrajašana leva datoteka

en: Right file size abbreviated.
sl: Skrajšana desna datoteka

en: Left side creation time.
sl: Leva stran datum nastanka

en: Right side creation time.
sl: Desna stran datum nastanka

en: Tells which side has newer modification date.
sl: Pove katera stran ni še nikoli modificirala datuma

en: Left side file version, only for some filetypes.
sl: Verzija leve datoteke, samo za nekatere datoteène tipe.

en: Right side file version, only for some filetypes.
sl: Verzija desne datoteke, samo za nekatere datoteène tipe

en: Short comparison result.
sl: Rezultat kratke primerjave

en: Left side attributes.
sl: Atributi leve strani

en: Right side attributes.
sl: Atributi desne strani

en: Left side file EOL type
sl: Leva stran datoteke EOL tipa

en: Right side file EOL type
sl: Desna stran datoteke EOL tipa

en: Left side encoding.
sl: Kodirana leva stran

en: Right side encoding.
sl: Kodirana desna stran

en: Number of ignored differences in file. These differences are ignored by WinMerge and cannot be merged.
sl: Število ignoriranih razlik v datoteki. Te razlike so ignorirane iz strani WinMerge-a in ne morejo biti združene

en: Number of differences in file. This number does not include ignored differences.
sl: Število razlik v datoteki. Ta številka na vsebuje ignoriranih razlik

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
sl: Prikaže zvezdico (*) èe je datoteka binarna

en: Compare %1 with %2
sl: Primerjaj %1 z %2

en: Comma-separated list
sl: Seznam loèen z vejico

en: Tab-separated list
sl: Seznam loèen s tabulatorjem

en: Simple HTML
sl: Enostavni HTML

en: Simple XML
sl: Enostavni XML

en: The report file already exists. Do you want to overwrite existing file?
sl: Poroèilo datoteke že obstaja. Ali želite prepisati obstojeèo datoteko?

en: Error creating the report:
    %1
sl: Napaka med ustvarjanjem poroèila:
    %1

en: The report has been created successfully.
sl: Poroèilo je bilo uspešno izdelano.

en: The same file is opened in both panels.
sl: Ista datoteka je odprta v obeh panelih

en: The selected files are identical.
sl: Izbrane datoteko so identiène.

en: An error occurred while comparing the files.
sl: Prišlo je do napake med primerjanjem datotek

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
sl: Zaèasne datoteko ne morejo biti ustvarjene. Preverite nastavitve za vašo zaèasno pot.

en: These files use different carriage return types.
    
    Do you want to treat all carriage return types as equivalent for this comparison?
    
    Note: If you always want to treat all carriage return types as equivalent, set the option 'Ignore carriage return differences..' in the Compare tab of the options dialog (available under Edit/Options).
sl: Te datoteka so razliène pri prehodu v drugo vrsto.
    
    Ali zadržujete razliène prehode v drugo vrsto?
    
    Opomba: Èe želite vedno obdržati razliène prehode v drugo vrsto, izberite  'Prezri razliènost prehoda v drugo vrsto...' v tabulatorskem primerjanju nastavitev dialoga (dostopno pod Urajanje/Nastavitve.

en: The EOL are of different types (Windows/Unix/Mac) in the file '%1'.
     With the current options, they will be unified to the main type.
     Do you want to change the options and preserve the different EOL ?
sl: EOL razlièni formati (Windows/Unix/Mac) v datoteki '%1'.
    Z trenutnimi opcijami, bodo nedefinirane v osnovnem tipu.
    Ali želite spremeniti opcije in prepreèiti razliène EOL ?

en: An error occurred while prediffing the file '%1' with the plugin '%2'. The prediffing is not applied any more.
sl: Pojavila se je napaka med 'prediffing' datoteke '%1' z dodatkom '%2'. Prediffing se ne bo veè izvajal

en: The selected folder is invalid.
sl: Izbrana mapa je napaèna

en: Cannot open a binary file to editor.
sl: Ni mogoèe odpreti binarne datoteke v urejevalniku

en: The folder exists only in other side and cannot be opened.
    
    Do you want to create a matching folder:
    %1
    to the other side and open these folders?
sl: Datoteka obstaja samo na drugi strani in je ni mogoèe odpreti.
    
    ali želite ustvariti ujemajoèo mapo:
    %1
    na drugi strani in odpreti to mapo?

en: Different codepages found in left (cp%d) and right (cp%d) files. 
    Displaying each file in its codepage will give a better display but merging/copying will be dangerous.
    Would you like to treat both files as being in the default windows codepage (recommended)?
sl: Razliène kodne tabele so najdene v levi (cp%d) in desni (cp%d) datoteki. 
    Prikaz posamezne datoteke v svoji kodni tabeli bo povzroèilo bolši prikaz toda združevanje/kopiranje bo nevarno.
    Ali želite tretirati,da sta obe datoteka vidna v isti privzeti windows kodni tabeli (priporoèljivo)?

en: Warning: Files use different encodings, left=%s and right=%s, and merging may lead to information loss.
sl: Opozorilo: Datoteki uporabljata razlièni kodiranji, levo=%s in desno=%s, in s spajanjem je mogoèe izgubiti informacije

en: Information lost due to encoding errors: both files
sl: Informacija izgubljena pri kodiranju: Obe datatoteki

en: Information lost due to encoding errors: right file
sl: Informacija izgubljena pri kodiranju: desna datoteka

en: Information lost due to encoding errors: left file
sl: Informacija izgubljena pri kodiranju: leva datoteka

en: No difference
sl: Ni razlike

en: Line difference
sl: Vrstiène razlike

en: Replaced %1 string(s).
sl: Zamenjan %1 znak(i).

en: Cannot find string "%s"
sl: Ni mogoèe najti znaka "%s"

en: Copy Full Path
sl: Kopiraj celotno pot

en: Copy Filename
sl: Kopiraj ime datoteke

en: Location Pane
sl: Položaj panela

en: Diff Pane
sl: Razlika panelov

en: Patch file successfully written.
sl: Paketna datoteka je bila uspešno zapisana

en: 1. item is not found or is directory!
sl: 1. predmet ni najden ali pa je mapa

en: 2. item is not found or is directory!
sl: 2. predmet ni najden ali pa je mapa

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
sl: Paketna datoteka že obstaja. Jo želite prepisati?

en: [%1 files selected]
sl: [%1 datoteka izbrana]

en: Normal
sl: Normalno

en: Context
sl: Sobesedilo

en: Unified
sl: Poenoteno

en: Could not write to file %1.
sl: Ni mogoèe zapisato v datoteko %1.

en: The specified output path is not an absolute path: %1
sl: Navedena izhodna pot ni absolutna pot: %1

en: Specify an output file
sl: Doloèite izhodno datoteko

en: Cannot create a patch file from binary files.
sl: Ni mogoèe izdelati paketne datotek iz binarnih datotek

en: Cannot create a patch file from directories.
sl: Ne morem izdelati paketne datoteke iz map

en: Please save all files first.
    
    Creating a patch requires that there are no unsaved changes in files.
sl: Prosimo, najprej shranite vse datoteke.
     
    Izdelava paketa zahteva, da so vse datoteke predhodno shranjene.

en: Folder does not exist.
sl: Mapa ne obstaja

en: Current directory comparison results will be cleared.
sl: Trenutni rezultati primerjave map bodo izbrisani

en: Archive support is not enabled.
    All needed components (7-zip and/or Merge7z*.dll) for archive support cannot be found.
    See manual for more info about archive support and how to enable it.
sl: Delo z arhivi ni omogoèeno.
    Vse rabljene komponente (7-zip in/ali Merge7z*.dll) za arhivno podporo ni mogoèe najdti.
    Za veè informacij poglejte v rubriko pomoè o podpori arhivom.

en: 
    Note: 7-Zip integration is disabled in WinMerge settings.
sl: 
    Sporoèilo: 7-Zip intergracija je onemogoèena v  WinMerge nastavitvah.

en: 
    Note: 7-Zip integration is restricted to standalone operation in WinMerge settings.
sl: 
    Sporoèilo: 7-Zip združitev je omejena na samostojno operacijo v WinMerge nastavitvah.

en: Select file for export
sl: Izberi datoteko za izvoz

en: Select file for import
sl: Izberi datoteko za uvoz

en: Options imported from the file.
sl: Možnosti uvožene iz datoteko

en: Options exported to the file.
sl: Možnosti izvožene v datoteko

en: Failed to import options from the file.
sl: Ni mogoèe uvoziti možnosti iz datoteke

en: Failed to write options to the file.
sl: Ni mogoèe zapisati možnosti v datoteko

en: You are about to close several compare windows.
    
    Do you want to continue?
sl: Ste pred tem, da zaprete nekaj primerjalnih oken.
    
    Ali želite nadaljevati?

en: Regular expression error
sl: Napaka algoritma

en: No match
sl: Ni povezave

en: Invalid regular expression
sl: Neveljaven reden izraz

en: Invalid collation character
sl: Neveljaven izbrani znak

en: Invalid character class name
sl: Neveljaven znak imena klase

en: Trailing backslash
sl: Znak ""

en: Invalid back reference
sl: Neveljavna zadnje priporoèilo

en: Unmatched [ or [^
sl: Naujemajoèe: [ ali [^

en: Unmatched ( or \(
sl: Naujemajoèe: ( ali \(

en: Unmatched \{
sl: Naujemajoèe: \{

en: Invalid content of \{\}
sl: Neveljavna vsebina \{\}

en: Invalid range end
sl: Nepravilno konèno obmoèje

en: Out of memory
sl: Pomankanje pomnilnika

en: Invalid preceding regular expression
sl: Napaèen stalen izraz

en: Premature end of regular expression
sl: Predèasen konec danega izraza

en: Regular expression too big
sl: Dani izraz je prevelik

en: Unmatched ) or \)
sl: Naujemajoèe ) ali \)

en: Western European
sl: Zahodna evropa

en: Eastern European
sl: Vzhodna Evropa

en: East Asian
sl: Vzhodna azija

en: Middle Eastern
sl: Srednje vshodnjaški

en: Not applicable
sl: Ni primerno

en: IBM EBCDIC Cyrillic
sl: IBM EBCDIC Cirilica

en: MS-DOS Arabic
sl: MS-DOS Arabsko

en: MS-DOS Greek
sl: MS-DOS Grško

en: MS-DOS Baltic Rim
sl: MS-DOS Baltski Rim

en: MS-DOS Greek 1
sl: MS-DOS Grško 1

en: MS-DOS Cyrillic
sl: MS-DOS Cirilica

en: MS-DOS Turkish
sl: MS-DOS Turško

en: MS-DOS Portuguese
sl: MS-DOS Portugalsko

en: MS-DOS Icelandic
sl: MS-DOS Islandski

en: MS-DOS Hebrew
sl: MS-DOS Hebrejski

en: MS-DOS French Canada
sl: MS-DOS Francoska Kanada

en: MS-DOS Nordic
sl: MS-DOS Nordijksi

en: MS-DOS Cyrillic CIS 1
sl: MS-DOS Cirilica CIS 1

en: MS-DOS Greek 2
sl: MS-DOS Grško 2

en: Windows Thai
sl: Windows Tajski

en: Windows Japanese
sl: Windows Japonski

en: Windows Simplified Chinese
sl: Windows Poenostavljena Kitajšèina

en: Windows Korean
sl: Windows Korejski

en: Windows Traditional Chinese
sl: Windows Tradicionalno Kitajski

en: Windows Cyrillic (Slavic)
sl: Windows Cirilica (Slavic)

en: Windows Greek
sl: Windows Grški

en: Windows Latin 5 (Turkish)
sl: Windows Latin 5 (Turški)

en: Windows Hebrew
sl: Windows Hebrejski

en: Windows Arabic
sl: Windows Arabski

en: Windows Baltic Rim
sl: Windows Baltski Rim

en: Windows Vietnamese
sl: Windows Vietnamski

en: Macintosh Roman
sl: Macintosh Rimski

en: Macintosh Greek
sl: Macintosh Grški

en: Macintosh Cyrillic
sl: Macintosh Cirilica

en: Macintosh Central Europe
sl: Macintosh Centralno Evropski

en: Macintosh Turkish
sl: Macintosh Turški

en: Approximates ISO-8859-2
sl: Aproksimacija ISO-8859-2

en: Approximates ISO-8859-1
sl: Aproksimacija ISO-8859-1

en: Approximates ISO-8859-7
sl: Aproksimacija ISO-8859-7

en: Approximates ISO-8859-9
sl: Aproksimacija ISO-8859-9

en: Approximates ISO-8859-8
sl: Aproksimacija ISO-8859-8

en: Mixed
sl: Pomešano

en: Save the left file
sl: Shrani levo datoteko

en: Save the right file
sl: Shrani desno datoteko

en: Save the left file with name...
sl: Shrani levo datoteko z imenom..

en: Save the right file with name...
sl: Shrani desno datoteko z imenom...

en: Convert EOL to Windows mode
sl: Pretvori EOL v Windows naèin

en: Convert EOL to Unix mode
sl: Pretvori EOL v Unix naèin

en: Convert EOL to Mac mode
sl: Pretvori EOL v Mac naèin

en: Switch between editing and merging modes
sl: Preklopi med urejevalnim in združevalnim naèinom

en: View and adjust file encoding properties
    File encoding properties
sl: Prikaži in nastavi lastnosti datoteènega kodiranja
    Datoteène lastnosti kodiranja

en: Open and resolve conflict file
sl: Odpri in razreši konfliktno datoteko

en: Select difference area in the current line
    Difference in the Current Line
sl: Izberi razlièna polja v izbrani vrstici
    Razlike v izbrani vrstici.

en: Go to line or difference
    Go to (Ctrl+G)
sl: Pojdi na vrstico razlike
    Pojdi na (Ctrl+G)

en: Set program options
    Options
sl: Nastavi programske možnosti
    Možnosti

en: Refresh display
    Refresh (F5)
sl: Osveži prikaz
    Osveži (F5)

en: Copy selected lines to clipboard adding linenumbers to line begin
sl: Kopiraj izbrane vrstico v odložišèe z dodajanjem številk vrstic na zaèetku vrstice

en: Refresh selected items
sl: Osveži izbrane predmete

en: Toggle bookmark
sl: Preklopi med oznakami

en: Go to next bookmark
sl: Pojdi na naslednjo oznako

en: Go to previous bookmark
sl: Pojdi na prejšnjo oznako

en: Clear all bookmarks
sl: Poèisti vse oznake

en: Displays items that are exactly the same
    Show Identical Items
sl: Prikaži predmete, ki so popolnoma enaki
    Prikaži identiène predmete

en: Displays items that have differences
    Show Different Items
sl: Prikaži predmete, ki se razlikujeta
    Prikaži razliène predmete

en: Displays items that exist in only on the left side
    Show Left Unique Items
sl: Prikaži predmete, ki obstajajo samo na levi strani
    Prikaži leve unikatne predmete

en: Displays items that exist in only on the right side
    Show Right Unique Items
sl: Prikaži vrstice ki obstajajo samo na desni strani
    Prikaži desne unikatne vrstice

en: Displays binary files
    Show Binary Files
sl: Prikazovanje binarnih datotek
    Prikaži binarne datoteke

en: Displays skipped items
    Show Skipped Items
sl: Prikazovanje preskoèenih predmetov
    Prikaži preskoèene predmete

en: Select the font for the view
    Select View Font
sl: Izberi pisavo za pogled
    Izberi pogled pisave

en: Revert to using the default system font for view
    Default Font
sl: Vraèanje na uporabo privzete sistemske pisave pogled
    Privzeta pisava

en: Shows whitespace characters
sl: Prikaži znake in praznine

en: Toggle Diff Pane
sl: Preklopi na drug panel

en: Location pane shows overall picture from files
sl: Panel prikazuje položaj razlike v datoteki

en: Show folder compare statistics dialog
sl: Prikaži primerjalno mapo statistiènega okna

en: Select the current user interface language
    Language
sl: Izberite trenutni uporabniški jezik vmesnika
    Jezik

en: Shows differences inside lines with different colors
    Show Line Difference
sl: Prikaži razlike znotraj vrstic z razliènimi barvami
    Prikaži vrstiene razlike

en: Swap the positions of the two panes
sl: Med seboj zamenjaj pozicije panelov

en: Shows line numbers
    Show Line Numbers
sl: Prikaži številke vrstic
    Prikaz številke vrstic

en: Enable word wrap
    Wrap Lines
sl: Omogoèi prelom vrstic
    Prelom vrsrtic

en: Shows selection margins for both panes
    Show Selection Margins
sl: Prikaži izbiro robov za oba panela
    Prikaži izbrane robove

en: Increase text size
sl: Poveèaj pisavo besedila

en: Decrease text size
sl: Zmanjšaj pisavo besedila

en: Reset text zoom to default size
sl: Ponastavi poveèavo besedila na privzeto velikost

en: Scroll to the previous difference
    Previous Difference (Alt+Up)
sl: Skoèi na prejšnjo razliko
    Prejšnja razlika (Alt+up)

en: Scroll to the next difference
    Next Difference (Alt+Down)
sl: Skoèi na naslednjo razliko 
    Naslednja razlika (Alt+Down)

en: Scroll to the first difference
    First Difference (Alt+Home)
sl: Skoèi na prvo razliko
    Prva razlika (alt+Home)

en: Scroll to the current difference
    Current Difference (Alt+Enter)
sl: Pojdi na trenutno razliko
    Trenutna razlika (Alt+Enter)

en: Scroll to the last difference
    Last Difference (Alt+End)
sl: Pojdi na zadnjo tazliko
    Zadnja razlika (alt+End)

en: Copy the selected text to the right file
    Copy Right (Alt+Right)
sl: Kopiraj izbrano besedilo v desno datoteko
    Kopiraj desno(Alt+Right)

en: Copy the selected text to the left file
    Copy Left (Alt+Left)
sl: Kopiraj izbrano besedilo v levo datoteko
    Kopiraj levo(Alt+Left)

en: Copy difference to right and advance to next
    Copy Right and Advance (Ctrl+Alt+Right)
sl: Kopiraj razliko na desno in se pomakni na nasldenjo
    Kopiraj Desno in pomakni (Ctrl+Alt+Right)

en: Copy difference to left and advance to next
    Copy Left and Advance (Ctrl+Alt+Left)
sl: kopiraj razliko na levo in se pomakni na naslednjo
    Kopiraj levo in pomakni(Ctrl+Ald+left)

en: Copy all differences to the right file
    All Right
sl: Kopiraj vse razlike v desno datoteko 
    Vse v desno

en: Copy all differences to the left file
    All Left
sl: Kopiranje vseh razlik v levo
    Vse v levo

en: Delete selected items from both directories
sl: Izbriši izbrane predmete iz obeh map

en: Compare selected item (compare first item if multiple items selected)
sl: Primerjaj izbrani predmet ( primerjaj prvi predmet èe je izbranih veè)

en: Select and reorder directory compare columns
sl: Izberi in ponovno razvrsti mape primerjalnih stolpcev

en: Generate a patch-file
sl: Izdelaj paketno datoteko

en: Select and modify filters
sl: Izberi in spremeni filtre

en: Generates a report from compare results
sl: Izdelaj poroèilo iz primerjalnih rezultatov

en: The user selects the unpacker (no unpacking when comparing dir)
sl: Uporabnik izbere arhiver (razpakiranje ne deluje med primerjanjem map)

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension)
sl: Prilagojen arhiver je uporaben na obeh datotekah(samo ena datoteka potrebuje razširitev)

en: Select an unpacker to edit this file
sl: Izberite arhiver za urejanje naslednje datoteke

en: No prediffer (normal)
sl: Brez datotek (obieajno)

en: Suggested plugins
sl: Priporoèljivi dodatki

en: Other plugins
sl: Ostali dodatki

en: Unload all plugins and reload them (for developers)
sl: Ponovno naloži vse dodatke(za izdelovalce)

en: Activates next visible file
    Activate next File
sl: Activira naslednjo vidno datoteko
    Aktiviraj naslednjo datoteko

en: Closes all open windows
sl: Zapri vsa odprta okna

en: Opens the WinMerge Help
    WinMerge Help
sl: Odpre WinMerge Pomoè
    WinMerge Pomoè

en: Outputs current WinMerge version info and configuration to text file
sl: Proizvedi trenutne informacije in nastavitve WinMerge v tekstovno datoteko

en: Display the GNU General Public License
sl: Prikaži GNU javno licenco

en: Private Build: %1
sl: Zasebna gradnja:%1

en: Opens the release notes document
    Release Notes
sl: Odpri datoteko z opisom izdaje
    Opis izdaje

en: Opens the translations website
    Translations
sl: Odpri spleno stran za prevode
    Prevodi

en: Plugin Settings
sl: Nastavitve vmesnika

en: No prediffer
sl: Brez dodatkov

en: Prediff if possible
sl: Prediff èe je mogoèe

en: WSH not found - .sct scripts disabled
sl: WSH ni najden - .sct skripte onemogoèene

en: <None>
sl: <Niè>

en: <Automatic>
sl: <Samodejno>

en: Open the file with registered application
sl: Odpri datoteko z registrirano aplikacijo

en: Open the file with external editor
sl: Odpri datoteko z zunanjim urejevalnikom

en: Open the file with a particular program
sl: Odpri datoteko z doloèenim programom

en: Do not display moved blocks
sl: Ne prilaži premaknjene bloke

en: Display all moved blocks
sl: Prikaži vse premaknjene bloke

en: Display moved blocks only from current diff
sl: Prikaži premaknjene bloke samo iz trenutnih razlik

en: Go to diff under cursor
sl: Pojdi na razliko pod kazalcem

en: G&oto Diff %1 of %2
sl: Pojdi &na razliko %1 od %2

en: G&oto Line %1
sl: Pojdi &na vrstico %1

en: Disabled
sl: Onemogoèeno

en: From file system
sl: Iz sistemske datoteke

en: From MRU list
sl: IZ MRU seznama

en: Basic
sl: Osnovno

en: Batch
sl: Paketen

en: Portable Object
sl: Prenosni objekti

en: Resources
sl: Viri

en: Hide the toolbar
sl: Skrij orodno vrstico

en: Show small toolbar
sl: Pokaži malo orodno vrstico

en: Show big toolbar
sl: Pokaži veliko orodno vrstico
